Piękne podziękowania

Zaproszenia ślubne, podziękowania dla gości weselnych oraz dodatki ślubne.

Pewnego dnia w życiu człowieka spełniają się marzenia o tym wyjątkowym dniu z młodości. To właśnie jest Ceremonia Ślubna. Etap planowania rozpoczyna się natychmiast. Należy zwrócić uwagę na wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, aby ten dzień zapadł w pamięć wszystkim, nie tylko Młodej Parze, ale również ich gościom. Zamów piękne podziękowania za zaproszenie na wesele.

 

1. Organizacja:

Eleganckie zaproszenia ślubne

Spędzasz czas na przygotowaniach do ślubu i starasz się dopracować każdy szczegół? Ważne jest, aby mieć przemyślane i spójne elementy dekoracyjne, które odzwierciedlają nasz gust i styl. Wiele par pragnie, aby ich ślub i wesele były zorganizowane w określonym stylu. Wymaga to szczególnej staranności. Zaproszenia ślubne są istotnym elementem tego procesu. Zapowiadają one wydarzenie i wprowadzają gości w weselną atmosferę.

Księgi gości na wesela

Najważniejsze chwile możecie zatrzymać na dłużej dzięki spiralnie oprawionej księdze gości weselnych w twardej oprawie. Piękne podziękowania powstaną na długie lata dzięki wkładowi Waszych gości, którzy byli w tym dniu. Do księgi gości możecie również dołączyć zdjęcia Waszych gości przebranych w zabawne kostiumy podczas uroczystości.

Naklejki i zawieszki do dekoracji stołu weselnego z alkoholem

Drinki często kojarzone są z gorzkim smakiem lub bólem głowy. My wierzymy, że punkt widzenia zależy od tego, gdzie siedzisz. Dlaczego więc nie upiększyć butelek na stołach? Spraw, aby przyjęcie było jeszcze bardziej niezapomniane dzięki eleganckim naklejkom na alkohol! Czym różnią się nasze naklejki? Są niepowtarzalne pod względem wyglądu i jakości. Naklejki mogą być wykorzystane jako artystyczny dodatek i wspaniała pamiątka z imprezy. Możesz spersonalizować projekt dodając swój tekst, np. imię, datę lub nazwę imprezy.

Słodkie podziękowania na tort

Wiele osób ma resztki tortu po weselu. Ale kto go zje w całości? My w takiej sytuacji decydujemy się na podarowanie gościom słodkości. Oferujemy naklejki na pudełka z ciastem, które uświetnią to wspaniałe wydarzenie. Być może zastanawiasz się, dlaczego nasze kolorowe naklejki z podziękowaniami są tak popularne na pudełka na ciasto. To zabawny sposób na podziękowanie gościom i piękna dekoracja. Pudełka ozdobione spersonalizowanymi naklejkami są oszałamiające. Poczujesz się wspaniale dla każdego odbiorcy. Jest to wspaniały sposób na okazanie wdzięczności dla Twoich gości.

Naklejki na prezenty z podziękowaniem w kształcie serca

Naklejki z podziękowaniami w kształcie serca dla gości weselnych z ich imionami są nieodzownym elementem każdego przyjęcia. Na naklejkach znajduje się data i imiona uroczystości. Czasami na naklejce znajduje się również krótki tekst typu „dziękuję”. Naklejki z serduszkami możesz również wykorzystać do ozdobienia pudełka na prezenty i podziękowania gościom za przybycie.

Akrylowe szklane numery stołów weselnych

W tym sezonie ogromnym trendem jest druk na plexi. Wiele par decyduje się na ponumerowanie stołów na sali. Do każdego stołu przypisany jest numer, dzięki któremu goście będą wiedzieli, gdzie się udać. Numery te niewątpliwie ułatwią logistyczny rozkład i przydział gości na sali.

2. Piękne podziękowania dla gości weselnych:

Magnesy z podziękowaniami i personalizacją dla gości

Czy jest coś, co możesz zrobić, aby podziękować swoim gościom? To proste! Każdy wie o tych starych aparatach, które robią natychmiastowe zdjęcia. To są właśnie Polaroidy. Dla małego, ale znaczącego prezentu, magnes zrobiony z ich kształtu jest świetnym pomysłem. Do magnesu możesz stworzyć spersonalizowaną kartkę z życzeniami. Dzięki temu Twoi bliscy będą mieli prezent, którego szukają każdego dnia – bezpośrednio na swojej lodówce. Magnes może być spersonalizowany Twoim tekstem lub zdjęciem.

Kartki z podziękowaniami

Karteczki z podziękowaniami wydrukowane na kartkach z podziękowaniami to wspaniały sposób na podziękowanie gościom. Możesz podziękować swoim bliskim i rodzinie za obecność w tym wyjątkowym dniu. Wyglądają one świetnie na talerzach lub przyczepione do kieliszków za pomocą małej klamerki.

3. Piękne podziękowania - pomysł na prezent dla Młodej Pary oraz podziękowania dla rodziców/świadków

Obraz miłości

Powinieneś przynieść prezent, jeśli idziesz na wesele jako zaproszony gość. Obraz przedstawiający Parę Młodą razem sprawi im radość. Poproś ich o wspólne zdjęcie, a obraz z łatwością przeniesiesz na płótno z naszym artystą. Najwyższa jakość druku jest tym, co oferujemy. Produkt daje złudzenie, że został namalowany przez maszynę, a faktura farb naniesiona na materiał. Polecamy personalizowane kubki lub koszulki dla męża/żony dla tych, którzy chcą spersonalizować swój prezent. Jeśli szukasz prostego, ale eleganckiego prezentu, który zrobi wrażenie, rozważ druk na akrylu lub przezroczystej plexi. Wyglądają one świetnie w wielu wnętrzach.

Świadkowie są bardzo ważni na Ślubie. Wykonaliśmy dla niego koszulki oraz kubki premium w kolorze złotym, które można spersonalizować jego imieniem.

Rodzice są najważniejszymi osobami, zaraz po Parze Młodej. Wykonaliśmy spersonalizowane podziękowania dla rodziców z akrylu i plexi, aby wyrazić wdzięczność za ich ciężką pracę i życzliwość. Obraz z Twoim lub ich wspólnym zdjęciem to świetny sposób na wyrażenie wdzięczności i oddanie hołdu rodzicom.

 

duopol podziękowania na wesele
Shopping Cart